SK Louky - FK Chropyně

mladší přípravka: 5:0 (2:0)

mladší přípravka

Obrazek

I přes nepřízeň počasí odehráli naši benjamínci další domácí utkání ve velkém stylu. Hned ve 3. minutě otevřel skóre střelou z dálky, jako správný kapitán, Šimon Hercík. Nadále jsme soupeře nepouštěli z jeho vlastní  poloviny, ale skvělý gólman hostů nám chytil několik  výborných šancí. Ještě před koncem poločasu přidal další uklidňující gól opět Šimon Hercík.Ve druhém poločase bylo vidět jak soupeři dochází síly ,většina jeho hráčů odehrála celý zápas, a naši borci postupně navyšovali skóre.Zápas skončil 5:0 a to hlavně díky skvělému  gólmanovi,který nám zabránil ve větším gólovém představení. Dva góly ve druhém poločase dával Séba a jeden gól vsítil Marek Sadil.