Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.místo turnaj Březnice...

8. 12. 2009

   mladší přípravka  

 

Obrazek

 

V neděli 6.12. se naše ml.přípravka zúčastnila mikulášského turnaje, který pořádal SK Březnice.Turnaj se odehrál v hale pod lyžařským svahem ve Zlíně.Turnaje se nakonec zúčastnili 4 mužstva:

SK Březnice A, SK Březnice B, SK Příluky a SK Louky.

Nejdříve se odehráli zápasy každý s každým a následně dle umístění se hrálo semifinále, o 3 .místo a finále.Hned na začátku jsem museli řešit zapeklitou věc, protože nás došlo pouze 6.Naštěstí jsme do branky „koupili“ Davida Ševčíka, který přišel původně pouze fandit svému mladšímu bratru Matějovi a měli jsme alespoň jednoho hráče na střídání. Kluci odehráli 3 zápasy ve skupině s těmito výsledky 0:0,1:1 a 0:1 což nám určilo třetí místo ve skupině.V semifinálovém souboji jsme pak prohráli až na penalty, kdy zápas skončil v normální hrací době 1:1.

V zápase o 3 místo jsme se snažili konečně vyhrát, ale zápas skončil opět remízou 0:0. Následovaly penalty,které jsme opět nezvládli a skončili na posledním 4.místě. Nicméně i přesto si myslím, že kluci byli spokojení,protože obdrželi nějaké ty drobnosti , diplom a sladkosti, které se budou rozdělovat na tréninku. To vše už rozdával Mikuláš s čertem.Pozitivní je, že čert si nikoho neodnesl a dokonce se s námi i vyfotil.

Tímto chci pochválit všechny kluky a hlavně ty nejmenší, protože odehráli všechny zápasy s chutí a nebáli se soupeřů,kteří byli kapánek větší, než jsem očekával. Ale i tak se ukázalo, že kluci se pomaličku učí hrát fotbal a bylo pěkné slyšet,že i diváci a trenéři ostatních týmu toto oceňovali.

Nakonec se musím zmínit, že nejlepším hráčem turnaje byl po zásluze vyhlášen náš hráč Sebastián Kuna.Jen škoda, že pořadatelé nedávali diplom za největšího spalovače penalt, protože mohl mít diplomy dva ;-)) (3 nedané penalty už si zaslouží nějakou tu zmínku)

Trenér Jarda

Obrazek

 

Obrazek 

 

Obrazek

Ps: prosím rodiče, kteří pořídili lepší obrazový materiál, než já, pošlete jej webmasterovi. na email radek.krek@seznam.cz Děkuji

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bývalý Loučan

(Michal Novák, 9. 12. 2009 13:49)

Odešel jsem do Březnice k dorostu, ale na našich stránkách se věnujeme všem mládežnickým kategoriím. O tomto turnaji včetně několika dalších fotek se píše v článku pod odkazem http://dorost-breznice.blog.cz/0912/turnaj-pripravek-vysledky