Jdi na obsah Jdi na menu

SK Louky-FK Bystřice p.H.

mladší přípravka: 6:4 (3:3)

mladší přípravka

Obrazek Poslední mistrovské utkání jsem odehráli s kluky z Bystřice p/H. Přestože podle tabulky mělo jít o jednoznačný zápas odehrála se na hřišti strhující fotbalová bitva.Hned na úvod jsme se sice ujali vedení, ale hosté dokázali do půle první poloviny otočit skóre na 3:1 ve svůj prospěch.Kluci však zabrali a do konce půle srovnali na 3:3. Bohužel nástup do druhé půle se nám opět nevyvedl a opět jsem o gól prohrávali. Po tomto góle jsem nechal hrát pouze starší hráče, protože naši benjamínci jen stěží mohli hrát proti dvěma individualitám soupeře, které fyzicky výrazně  převyšovaly i ty starší. Od této chvíle jsme se do soupeře zakousli a nejen díky skvělému výkonu M.Sadila, který v zápase vsítil 4. góly, jsme otočili zápas ve svůj prospěch a vyhráli 6:4.

Tímto bych chtěl klukům poděkovat za to, že ukázali všem divákům, jak se bojuje o domácí neporazitelnost. Přestože v této věkové kategorii nejde o výsledky, způsob jakým bylo toto vítězství vybojováno určitě potěšil všechny přítomné.