Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Hulín-SK Louky

mladší přípravka: 3:2 (2:1)

mladší přípravka

Obrazek                                                                                                      6. mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Spartaku Hulín. Už z předchozích výsledků našeho soupeře bylo jasné, že nám nedá nic zadarmo. Bohužel se to potvrdilo i na hřišti, kdy i přesto, že jsme byli jednoznačně lepší, domácí díky svému vynikajícímu kapitánovi tahali za ten pomyslný delší konec. Hned v úvodu utkání jsme jej s balónem u nohy nechali přeběhnout celé hřiště a skórovat. Po té jsme přebrali iniciativu a zaslouženě vyrovnali. K naší smůle hned za minutu jsme dostali hodně laciný gól z rohu. I přes další šance skóre 2:1 vydrželo až do konce poločasu. Z nástupem druhé půle jsme domácí přitlačili a začali si vytvářet další příležitosti, ale buď naši střelci neměli dobře seřízené mířidla, nebo zachránil domácí velmi dobře chytající gólman. V době, kdy už to vypadalo, že vyrovnání je na spadnutí, nám po našich nepřesnostech v obraně domácí kapitán opět ukázal, jak jednoduché je trefit bránu. V tuto chvíli se domácí už pouze soustředili na bránění výsledku. To se jim taky bohužel podařilo a my jsme dokázali pouze korigovat skóre krásnou střelou Adama Křeka.